دستگاه کششی تناسلی

دستگاه کششی تناسلی( Golden Erect)

 

GEXL

جدیدترین دستگاه در اروپا جهت درمان ناتوانی جنسی ،افزایش سایز و اصلاح انحراف آلت تناسلی مردان است .

روش استفاده :

1-شرح:

دستگاهی است که موفق به دریافت گواهینامه شورای اروپا(نوع 1)اهدا شده از مسئولیت بهداشتی اتحادیه اروپا گردیده است.GEXLاز یک حلقه پلاستیکی در پایه ،دو گیره فلزی و یک قطعه فوقانی پلاستیکی تشکیل شده است که بر رویاین قطعه یک نوار نصب می شود .قطعات پلاستیک غیر قابل اشتعال هستند.

توجه: برا سهولت لغزندگی بهتر است بین قطعات فلزی دستگاه از مقدارکمی روغن استفاده شود .

2-انواع GEXL

GEXL:برای آلت 10 سانتیمتری در حالت نعوظ.
Mini GEXL:برای آلت 6 تا 10 سانتیمتری در حالت نعوظ.
Gold GEXL (برای اشخاصی که حساسیت دارند):برای آلت از 10 سانتیمتر به بالا ، در حالت نعوظ.

3- موارد درمانی :

بلندتر شدن آلت بدون جراحی ،درمان انزال زودرس و عدم نعوظ ، اصلاح انحرافات آلت بدون جراحی ، درمان بیماری پیرونی (peyroni)،معالجه پس از عمل جراحی بلند شدن آلت ، جراحی اصلاحی و بازسازی، درمان بیماران دیابتی .

توجه: اگر دقیقا توصیه ها را در نظر بگیرید ، هیچ عوارض جانبی ندارد . کسانی که دچار انزال زودرس یا عدم نعوظ هستند و احتیاج به تقویت بافت اسفنجی آلت دارند،کافی است هفتهای یک یا دو بار به مدت 4 تا 8 ساعت از دستگاه استفاده کنند مابقی درمان می بایست توسط پزشک تکمیل گردد .

4- سایز آلت :

به کمک یک متر خیاطی ، طول و قطر آلت را در حالت خوابیده و نعوظ اندازه گیری کنید . اندازه ها را برروی برگه جدول پیشرفت یادداشت کنید

جدول پیشرفت
ماه
تاریخ
طول آلت در حالت نعوظ
طول آلت در حالت معمولی
0
     
1
     
2
     
3
     
4
     
5
     
6
     
7
     
8
     

5-سایز اولیه دستگاه:

اندازه اولیه GEXL؛9سانتیمترو Mini GEXL؛ 6سانتیمتر است .دستگاه را از کناره پائینی حلقه تا کناره بالائی محور فلزی اندازه گیری می کنند .
اندازه اولیه دستگاه را برای شروع درمان محاسبه کنید . از اندازه آلتتیان در حالت نعوظ 4 سانتیمتر کم کنید . به مثال زیر توجه کنید .(در صورت انحراف 5 سانتیمتر کم کنید)
6cm=سایز اولیه دستگاه<=10cm-4cm=6cm(آلت در حالت نعوظ)
اکنون می بایستی اندازه دستگاه را تنظیم کنید تا با سایز شخصی خود که محاسبه کردید یکی باشد . ابتدا پایه پلاستیکی بالائی را بکشید . سپس با پیچاندن قطعه فلزی ، اندازه لازم جهت رسیدن به سایز مورد دلخواه را اضافه کنید.اگر سایز شخصی محاسبه شده کوچکتر از سایز اولیه دستگاه باشد ، می بایستی درمان را با سایز کوچک دستگاه شروع کنید.

6- زمان سازگاری :

مدت استفاده
سایز دستگاه
روز
3 ساعت در روز
سایز اولیه دستگاه
هفته اول
6 ساعت در روز
0/5cm؛به هر طرف اضافه کنید
هفته دوم
8 ساعت در روز
0/5cm؛به هر طرف اضافه کنید
هفته سوم

7-پیشرفت:

ار هفته چهارم به بعد شما میتوانید از دو روش زیر استفاده کنید:

8ساعت در روز
هر 7 روز ، نیمcm ، به هر طرف اضافه کنید
روش کلی (توصیه شده)
4 ساعت در روز
هر 3 روز نیمcm، به هر طرف اضافه کنید (در صورت داشتن شغل فعال فیزیکی )
روش خاص

لزومی ندارد که ساعات استفاده ، پی در پی باشند . با توجه به نیازتان به آلت استراحت بدهید و در ضمن استراحت ،آن را ماساژ دهید.
از ماه سوم به بعد ، دستگاه را کم کم به سمت بالا ببرید . هر 10 الی 15 روز ،0/5 cm اضافه کنید .لزومی ندارد برای هر مرحله نیمcm را یکدفعه اضافه کنید ، این کار را به تدریج انجام دهید . در اولین روز ؛0/3چند روز بعد 2/0cmدیگر را اضافه کنید .
استفاده از روش خاص ، نتایج را به کندی و اختصار پیش می برد.

8-استفاده از GEXL:

کش سیلیکونی را درون دهانه جای دهید ، استفاده از آن اجباری است . توصیه می شود دور آلت را با گاز یا پنبه بپوشانید. هنگامی که آلت در حالت خوابیده است ؛ کلاهک آلت را رها سازید . سپس ، آلت را خارج کنید تا در حالت خوابیده ، به صورت کشیده بماند .
اکنون انتهای کش سیلیکونی را در دهانه های پایه ی پلاستیکی بالائی وارد کنید . کش به شکل حلقه در می آید. آلت را داخل حلقه نید و بگذارید کلاهک بر روی پایه بالائی جای گیرد . دست چپ خود را بر روی پایه ی بالائی بگذارید و کمی فشار دهید تا دستگاه کمی کوتاه تر شود .
با اعمال فشار به وسیله دست چپ و انگشتان دست راست ، کلاهک را از نوار سیلیکونی خارج کنید تا اینکه لبه کلاهک بالای نوار قرار گیرد .
به کمک دست چپ ، کلاهک را نگهدارید . با کشیدن از هر طرف کم کم شروع به کوتاه کردن نوار سیلیکونی کنید . کشیدن پوست به سمت پایین ؛ (البته به زیر و روی آن)را آهسته انجام دهید تا از نیشگون ها و تا خوردن های احتمالی سر کلاهک جلوگیری شود .
نوار می بایست کلاهک را آنقدر محکم نگه دارد تا در نرود ، اما تا جائیکه دردناک نشود . با دست راست ، نوار را به سمت شکافهایی که در پشت پاه بالائی قرار دارد ؛ ثابت و محکم کنید . اما به سمت پائین فشار ندهید تا نیشگون نگیرد .مطمئن شوید که هیچ تا خوردگی در راس کلاهک وجود ندارد . در غیر اینصورت ، پوست را به سمت بالا بکشید .

9- روش استفاده از GEXL :

صبور و مرتب باشید این راهی است برای کسب نتایج بهتر . روز اول برای عادت کردن 10 مرتبه دستگاه را بپوشید و در بیاورید .هر دو ساعت یکبار باید دستگاه را برای دقایقی در بیاورید و اجازه دهید تا بافتهای آلت استراحت کنند و استراحت ها اجباری هستند . در مراحل پیشرفته ، هر 90 دققه یا هر 60 دقیقه استراحت دهید . در هنگام استراحت ، به آرامی آلت را ماساژ دهید .

توصیه می شود ، در هنگام استفاده از دستگاه آن را به سمت بالا با کمی انحراف به یک سمت بپوشید. از شورت و شلوارهای گشاد استفاده کنید . هر 4 روز یکبار ، دستگاه را تمیز کنید . اگر بین 15 روز تا یک ماه از دستگاه استفاده نمی کنید ، درمان را با کاهش یک سانتیمتر نسبت به اندازه ای که در آن بودید شروع کنید . سپس بهد از 5 روز استفاده نیم سانتیمیر به آن اضافه کنید . مجدداً بعد از 5 روز استفاده دوباره نیم سانت اضافه کنید , سپس مانند سابق ادامه دهید.

10-موارد خاص:

الف) اصلاح انحراف : شما باید دستگاه را در جهت عکس احراف بپوشید . استفاده از آن برای 6 تا 8 ماه توصیه می شود . نتایج مثبتی که حاصل می گردد بیش از هفتاد درصد می باشد .
ب)بیماری پیرونی :مانند اصلاح انحراف عمل کنید . در عین حال توصیه می شود که به موازات آن از یک درمان دارویی با مشورت مشاور استفاده شود .
ج)جراحی آلت : به توصیه های پزشکتان توجه کنید و از هفته سوم و یا چهارم بعد از عمل ، از دستگاه استفاده کنید .
د)Golden Erectو درمان هورمونی : رشد سریعتر و قابل توجه تر وقتی بدست می آید که همراه با تستوسترون و زیر نظر پزشک باشد . درمان هورمونی مستلزم پیگیری پزشک معالج می باشد همزمان نیز بایدآزماشات انجام شود تا برخی بیماریها حذ شوند . جهت اطلاعات بیشتر به پزشک مشاور مراجعه شود .
ه)واریکوسل : حلقه پایه را با یک محافظ جلو و عقب پوشش دهید .

11- احتیاط :

در هنگام ورزش و دفع ادرار و اجابت مزاج ، دستگاه را در بیاورید .

اگر هنگام استفاده از دستگاه ، احساس درد یا کبودی کردید آنرا در بیاورید ، کلاهک آلت را ماساژدهید و پس از 20 دقیقه مجدداً آنرا بپوشید .

در صورت آزار پایه ی کلاهک ، توصیه می شود از پوشش مضاعف استفاده کنید ، یکی دور کلاهک به شکل گاز یا پارچه کتان و دیگری در بیخ آلت .

اگر در حالت نعوظ هستید ، نگران نباشید زیرا کاملاً طبیعی است که آلت در برود و از دستگاه خارج شود .وقتی دستگاه را در می آورید متوجه حس عجیب و ناراحتی و یا خواب رفتگی می شوید . طبیعی است ، این مربوط می شود به سستی بافتهیی که تحت فشار کمی بودند ، و نیز طبیعی است که هر دو ساعت کم وبیش احساس نارحتی کنید . این به معنی آن است که باید بافتها را شل کرد . بهتر است دستگاه را در بیاورید و مدتی رو ی کلاهک و بدنه ی آلت را بمالید .(دو دقیقه کافی است)سپس دستگاه را مجدداً بپوشید .

گاهی پیش می آید که دستگاه به دلایل نا مشخصی ، بیش از روزهای گذشته شما را اذیت می کند . نگران نباشید . فردای آن روز ،همه چیز دوباره طبیعی می شود.

اگر دچار کمی ورم بر رویکلاهک می شوید ، نگران نشوید . این امر به احتباس مایع (به دلیل کشش آلت ) مربوط می شود و با مالش کلاهک با انگشتان ، از بین میرود.

اگر جراحت یا زخمی دارید و یا در صورت داشتن بیماری جنسی ، تا طی دوره کامل معالجه و درمان ، از دستگاه استفاده نکنید .مهم : استفاده از داروهای درمان طاسی ، داروهای ضد افسردگی ، و برخی از داروهای خواب آور و آرام بخش می تواند باعث کاهش رشد آلت شوند .

12- پمادها:

آنها را به روش پیش گیرانه تهیه کنید. در صورت حساسیت و یا زخم به مدت یک هفته از دستگاه استفاده نکنیدو در این زمان از پماد هیدروکورتیزون یک بار در روز و از مخلوط ویتامین A+DوZincoxideدو بار در روز به مدت یک هفته استفاده کنید .

 

پیوست ها:


دکتر خوب درمان انزال زود رس|وازکتومی|درمان عدم نعوظ|درمان زود انزالی|برگشت پذیری وازکتومی|


چاپ   ایمیل