{tab=زودانزالی }

{slide=انزال زودرس }

انزال زودرس(Premature Ejaculation)

حدود يک سوم مردان در آمريکا اين ﻤﺴﺄله را تجربه کرده اند. انزال زودرس اغلب به خاطر آگاهی نداشتن از مکانيسم های حسی ونقاط حساس بدن است دو شريک جنسی بايد يکديگر را بشناسند. اغلب اين افراد مسائل روانشناسی عمده ای ندارند بعضی از اين دلايل عبارتند از: اضطراب – هيجان – تجربه های منفی مانند استمناء – روابط جنسی نامشروع و غيره.

اين مهم در سراسر دنيا مخصوصاً شهرهای پر جمعيت بسيار شايع است و يکی از عوامل مهم آمار بالای طلاق و اعتياد در تهران می باشد.

درمان : مجموعه ای از داروهای گياهی، دستگاه وکيوم و ويبراتور همراه، رژيم غذايی، ورزشهای فکری و توصيه هايی در خصوص ملائبه، تکنيک آميزش، طب سوزنی، کاندوم ويبراتور ، دستگاه کششی (گلدن ارکت یا اکستندر )و ... که در يک يا دو جلسه مشاوره توضيح داده می شود.

درمان در اشخاص مختلف متفاوت است و به عواملی مانند سن، شغل، فرهنگ، محل زندگی، سابقه بيماری و ... بستگی دارد.

{/slide}

{slide=یک رابطه جنسی سالم و نا سالم}

چگونه یک رابطه جنسی سالم و نا سالم را از هم تشخیص دهیم :

 

رابطه جنسی ناسالم
رابطه جنسی سالم

یک انرژی غیر قابل کنترل است

یک اجبار و تحمیل است

یک اعتیاد است

محدودیتی ندارد

به شما هویتی دو گانه می بخشد

احساس شرمساری بشما می دهد

آسیب رسان و زیان بار است

تهی از عشق است

دوگانگی و انجام دادن فردی است

بی نیاز از گفتگو است

استرس زاست

امری مخفیانه و سری است

بهره کشی و استثمار است

منفعت یک سویه دارد

سرد و غیر صمیمی است

غیر مسئولانه است

خطر آفرین است

لذتی است صرفا جسمانی

تنزل دهنده سطح سلامتی

یک انرژی قابل کنترل است

یک انتخاب آزادانه است

یک سائق طبیعی است

دارای محدودیت است

سبب تحکیم و تثبیت هویت شما میگردد

عزت نفس شما را افزایش می دهد

شفا بخش و نیرو بخش است

آمیخته با عشق است

یگانگی و سهیم شدن است

نیازمند ارتباط و گفتگو است

آرامش بخش و تسکین دهنده است

امری خصوصی است

آمیخته با احترام است

دو جانبه است

صمیمانه است

مسئولانه است

ایمن است

لذتی است جسمی ، روحی و معنوی

ارتقا دهنده سطح سلامتی جسمی

 

 

پیوستها:

کیگل|جلکینگ|جلک|خودارضایی|استمناء|ناتوانی آقایان|وازکتومی|برگشت وازکتومی|سایز آلت تنلاوسیتاسلی|بیماری های تناسلی|واریکوسل


{/slide}

{slide=دستگاه تمرینات واژنیGolden Kegel}

دستگاه تمرینات واژنیGolden Kegel

 

کیگل بک تمرین واژنی با مقاومتهای زیادشونده می باشد که طراحی شده جهت تمرین و تقویت عضلات لگنی pelvic floorمی باشد. در درمان سرد مزاجی خانم ها هم استفاده می شود.
کاربرد منظم کیگل باعث افزایش توانایی عضلات واژن می شود.
این دستگاه جدید باعث کمک به استحکام و تقویت عضلات pubococcygeal می شود که تحت عنوان عضلات pc شناخته می شوند که باعث شکل دادن hammock یا sling می شوند که پایین کلیه اندامهای لگنی قرار دارند و وظیفه کنترل 1- جریان ادرار. 2- حمایت از مثانه و رحم و مقعد را دارد.
Golden kegelبرپایه اصول تمرینات مقاومتی زیادشونده استوار می باشد که جهت بهبود و ترمیم عضلات ضعیف بسیار ضروری می باشد. مقاومت زیاد شونده نوعی از تمرینات می باشد که معمولا" در مراکز توانبخشی، پزشکی، باشگاههای ورزشی و کلوپهای سلامتی دیده می شود.
هدف از استفاده از Golden kegel، تقویت عضلات واژینال می باشد که معمولا" در اثر زایمان، کمبود استفاده، بالا رفتن سن، تغییرات هورمونی و اختلالات عصبی و دیگر دلایل بوجود می آیند
مزایای استفاده از کیگل Golden kegel
-کنترل بی اختیاری ادرار تنشی.
-بهبود عملکرد جنسی بانوان
-رفع درد در هنگام مقاربت در خانمها

نشتی ناچیز ادرار هنگام خندیدن، سرفه کردن، عطسه کردن یا انجام فعالیتهای فیزیکـــــی بی اختیاری ادرار تنشی نام دارد
میلیونها زن، بی اختیاری تنشی را تجربه کرده اند و میلیاردها دلار سالانه جهت درمان های دارویی و جراحــــــی برای بهبود این مشکل زنان هزینه می گردد.
Golden kegel ارائــــه یک درمان کاملا" طبیعــــی ، ارزان قیمت و غیـــرتهاجمی جهت بهبودعلائم بی اختیاری تنشی را می دهد.
بعد از گذشت تنها چند هفته استفاده از Golden kegelزنان با بی اختیاری ادرار تنشی قادر به کنترل مثانه خود خواهند بود.

پیوستها:

ناتوانی آقایان|ناتوانی تناسلی-واریکوسل| پرواکستندر|لاوسیت|وکیوم|ویاگرا|جنسی|وازکتومی|برگشت وازکتومی|

{/slide}

{slide=ماساژ درمانی(مشکلات جنسی)}


Roller Device

این روش در حقیقت یک حرکت توانبخشی؛ علی الخصوص در افرادی است که قادر به ایجـاد یا حفظ نعـوظ در خود نیستنـــد. در این حرکت، هدف ؛ راندن جـریان خون با فشـــار به درون Corpora covernusa ( بافت اسفنجی که آلت را می سازد) می باشد تا فشــار داخلـی آن بالا رود و گسیختگــی های مینـیــاتوری و بسیــار ظریفــی در بافت آلت بوجــود آید که البتــه ایـن گسیختگی ها در طول شب بواسطه تکثیر سلولی و بافت سازی ترمیم می شود.

در این روش، حــرکت دستـــگاه بر روی آلت باعـث حجیـم شدن و کشش دیواره های سلولـــی Corpora covernusa شده و اجازه می دهد حجم خون بیشتری درون آلت وارد شود که خود باعث بهبود مکانیزم نعوظ (Erection) می گردد.
دستگاه جلک با فراهم نمودن یک فشـار ثابت در طول شفت آلت، باعث تقویت بافت و رشد در آن می شود که در نتیجـه باعـث گردش خون بهتـر در آلت و بهبـود مکانیـــزم های طبیعی آلت همچون نعوظ سخت تر و انزال قابل کنترل و همچنین افزایش طول و رشد قطر آلت می شود. این تأثیر در هر دو حالت برافراشته و معمولی مشخص است.

پیوستها:

ویاگراسایز آلت تناسلی|تستوسترون|زولوفت|جینسینگ|لارگو|ناتوانی جنسی|استمناء|وازکتومی|برگشت وازکتومی

{/slide}

{slide=میکروپنیس}

میکروپنیس(Micro Penis)


در اکثر موارد جنبه زیبائی دارد پس باید راههایی برای بزرگ شدن سایز آلت توصیه شود که 100% بدون عوارض باشد .

 1. دستگاه کششی (گلدن ارکت و یا اکستندر)
 2. ژل ها و کرم های حجم دهنده
 3. داروهای گیاهی مورد تایید FDA
 4. دستگاه وکیوم و آندروپنیس و ویبراتور همراه
 5. حرکات کششی و جلکینگ jelqing
 6. طب سوزنی
 7. پنی مور و کاندوم ویبراتور

پیوستها:

واریکوسل|لارگو|زولوفت|انزال زودرس|عدم نعوظ|میکروپنیس|ناتوانی آقایان|ناتوانی جنسی |وازکتومی|برگشت وازکتومی|کیگل

{/slide}

{slide=مشاوره جنسی}

اختلالات جنسی وروشهاو داروهای مناسب(Sex Counsulting)

بر طبق آمار در آمرﻴﻜﺎ از هر ده نفر مرد سه نفر و از هر ده نفر زن چهار نفر دارای مشکلات جنسی هستند.


مشکلات مردان شامل : انزال زودرس – اختلال در نعوظ – فقدان و يا کاهش ميل جنسی – انزال ﺩﻴﺭرس – سايز آلت تناسلی.

مشکلات زنان شامل : فقدان و يا کاهش ﻤﻴﻝ جنسی – مقاربت دردناک – اسپاسم عضلات صاف دهانه واژن – فقدان ارگاسم.

در ايران يکی از علل شايع مشکلات جنسی خجالت، شرم و حيا و عدم پرسش از پزشکان آگاه می باشد که در برخی افراد، بيماری به صورت مزمن شده و درمان آن نيز مشکلتر است و کسانيکه در ابتدای ازدواج يا قبل از آن تحت مشاوره قرار می گيرند موفق ترند.

{/slide}

{slide=وازکتومی}

مزایا و معایب وازکتومی:

وازکتومی یک عمل جراحی ساده است، در حالی‌که بستن لوله‌های زنان نیاز به بیهوشی عمومی و دسترسی به حفرة شکم دارد. بنابراین، بستن لولـه‌های زنان یک عمل جراحی وسیع محسوب می‌شود با کلیة عوارض بیهوشی عمومی. به علاوه، حاملگی خارج رحمی مرگ‌آورترین عارضة بستن لوله‌ها در زنان محسوب می‌شود. اما وازکتومی هیچ عارضة ناخواسته‌ای به همراه ندارد. برخلاف باور بسیاری از افراد ناآگاه، این روش نه‌تنها فعالیت جنسی را محدود نمی‌کند بلکه، با حفظ تمام مراحل طبیعی رابطة جنسی، قوای زوجین را افزایش نیز می‌دهد.

دکتر صدق آذر می­گوید: «افرادی هستند که چند ماه پس از وازکتومی به مرکز مراجعه و از افزایش قوای جنسی خود شکایت می‌کنند. رفتارهای جنسی از افکار و عواطف انسان‌ها تأثیر می‌پذیرند. ترس از حاملگی ناخواسته عامل سردمزاجی و بی‌میلی در روابط زناشویی بسیاری از زوج‌هاست. آنچه اهمیت دارد این است که باید برای عموم مرز میان وازکتومی و اخته کردن مردان را روشن کرد. در اخته کردن، بیضه‌ها به‌طور کامل از بین می‌روند و دو وظیفة طبیعی آنها، یعنی تولید هورمون‌های جنسی مردانه و ساخت اسپرم، دیگر به انجام نمی‌رسد. با تخریب بیضه‌ها، خصوصیات ظاهری مردانه نیز همزمان با توقف تولید اسپرم از بین می‌روند. اما در فرد وازکتومی شده، هورمون‌های مردانه از راه عروق به بدن می‌رسد و بیضه سالم است. زوج‌های متقاضی وازکتومی باید بدانند که پس از این عمل، مقدار مایع منی مرد همانند پیش از انجام وازکتومی است و از لحاظ خصوصیات ظاهری، یعنی رنگ، بو و حجم آب نیز تغییری نخواهد کرد. در طی عمل وازکتومی، دستگاه ادراری آسیبی نخواهد دید و احتمال ابتلا به سرطان پروستات در داوطلبان افزایش نخواهد یافت.»

برخی از مردان پس از وازکتومی دچار ناراحتی و تورم محل عمل می‌شوند. عده‌ای نیز ممکن است دچار خونریزی، کبودشدگی یا عفونت بشوند. اما به‌ندرت مسئلة جدی و مشکل‌سازی به‌وجود می‌آید. توصیه می‌شود که داوطلبان در صورت تب در چهار هفتة اول پس از عمل، بخصوص یک هفتة اول، خونریزی یا خروج چرک از محل زخم، درد و تورمی که قطع نشود یا تصور باردار شدن همسر به پزشک مراجعه کنند. دکتر جعفری رعایت نکاتی را در بهبود سریع‌تر محل جراحی مفید می‌داند: «حداقل تا دو روز از بیضه‌بند استفاده شود. محل جراحی در حین جوش خوردن زخم به‌هیچ‌وجه دست‌کاری نشود. در صورتی که وازکتومی به روش کلاسیک یا قدیمی انجام شده است، باید یک هفته پس از عمل برای کشیدن بخیه‌ها به مرکز انجام وازکتومی مراجعه کرد. در روش وازکتومی بدون تیغ جراحی، نیازی به کشیدن بخیه نیست و متقاضی می‌تواند سه روز بعد از عمل، پانسمان روی زخم را بردارد و پانسمان مجدد هم ضرورتی ندارد.»

ادامه مطلب..

{/slide}

 

{tab=مشکلات جنسی }

{slide=عدم نعوظ }

عدم نعوظ (Impotancy)

درآمريکا بيست ميليون نفر مشکلات نعوظ را تجربه کرده اند. اختلال نعوظ عبارت است از عدم توانائی آلت تناسلی در ايجاد نعوظ يا حفظ نعوظ به مدت کافی جهت انجام عمل مقاربت. در اغلب مردها گاه گاهی اشکالات در نعوظ تجربه می شود ولی اگر مکرراً اتفاق افتد احتياج به درمان دارد. عوامل پزشکی که احتمال اختلالات نعوظ را افزايش می دهد عبارتند از : ديابت – بالا بودن فشار خون – مشکلات قلبی – عدم تعادل هورمونی – مسائل پروستات – عوارض بعضی از داروهای ضد فشار خون و روانگردان. عوامل روانشناسی که باعث اشکالات نعوظ می شوند عبارتند از : اضطراب – افسردگی - عدم اعتماد به نفس – سابقه سوء استفاده جنسی – اعتقادات مذهبی که ارتباط جنسی را گناه ميدانند – ترس از حاملگی. مشکل نعوظ در حقيقت مشکل هر دو جنس محسوب می شود چون می تواند از لحاظ روانی و احساسی روی شريک جنسی نيز ﺘﺄثير بگذارد و زن احساس کند شايد برای مرد جذاب نيست و در طول زمان تبديل به اضطراب گردد. استفاده از مورفين و مواد مخدر يکی از علل مؤثر اين بيماری است.

درمان : پس از درمان يا رد عامل اوليه ، عدم نعوظ را می توان با مجموعه ای از داروهای گياهی، دستگاه وکيوم و ويبراتور همراه، رژيم غذايی، ورزشهای فکری و توصيه هايی در خصوص ملائبه، تکنيک آميزش، طب سوزنی، کاندوم ويبراتور در يک يا دو جلسه مشاوره درمان کرد.

درمان در اشخاص مختلف متفاوت است و به عواملی مانند سن، شغل، فرهنگ، محل زندگی، سابقه بيماری و ... بستگی دارد

 

ادامه مطلب..

{/slide}

{slide=میکروپنیس }

میکروپنیس(Micro Penis)


در اکثر موارد جنبه زیبائی دارد پس باید راههایی برای بزرگ شدن سایز آلت توصیه شود که 100% بدون عوارض باشد .

 1. دستگاه کششی (گلدن ارکت و یا اکستندر)
 2. ژل ها و کرم های حجم دهنده
 3. داروهای گیاهی مورد تایید FDA
 4. دستگاه وکیوم و آندروپنیس و ویبراتور همراه
 5. حرکات کششی و جلکینگ jelqing
 6. طب سوزنی
 7. پنی مور و کاندوم ویبراتور

پیوستها:

واریکوسل|لارگو|زولوفت|انزال زودرس|عدم نعوظ|میکروپنیس|ناتوانی آقایان|ناتوانی جنسی |وازکتومی|برگشت وازکتومی|کیگل

{/slide}

{slide=زودانزالی}

نکاتی در مورد خودارضائی و ارتباط آن با انزال زودرس

خودارضائی با نام علمي (masturbation) به معناي انجام عملي توسط خود فرد جهت رسيدن به اوج لذت جنسي يا ارضاي جنسي (urgasm) بدون عمل نزديکي (intercours). البته اين تعريف کامل نميباشد چون ممکن است اين عمل توسط همسر و زوج جنسي بدون عمل نزديکي صورت گيرد. لذا اصطلاح (masturbation) طيف گسترده­اي را شامل مي­گردد که بسته به مذهب و فرهنگ و شرايط روحي و جسمي فرد متفاوت است و ممکن است در فردي بعنوان اقدام درماني يا بعنوان قسمتي از نزديکي قلمداد گردد.

خودارضائي مردان يا استمناء غالبا در پسران نوجوان و جوان انجام ميگيرد و در تمامي آمارهاي ارائه شده درصد بالائي از پسران حداقل يکبار تجربه استمناء را در طول زندگي خود دارند (متاسفانه هيچ آمار رسمي در ايران وجود ندارد) و در اروپا شيوع آن در قشر در حال تحصيل و دانشجويان بيشتربوده است.  

ادامه مطلب...

{/slide}

{slide=خودارضایی }

عوارض جسمانی:

در آقایان:

پوکی استخوان، دیسک کمر، عارضه کم­بینی، لاغری، به هم خوردن ریتم ضربان قلب، ابتلا به عوارضی همچون نارسایی قلبی و تیروئید، احساس گرسنگی، کم شدن آب بدن، عدم باروری بیضه­ها، عدم تولید اسپرم یا کاهش آن و در نتیجه کافی نبودن اسپرم برای تولید جنین و ...

در خانمها:

سردرد، کم شدن قدرت شیردهی، لرزش انگشتان دست، کم­بینی، درد استخوان، عدم باروری تخمکها، تغییر مدت زمان دوره ماهانه، انحراف استخوانها و البته تأثیر مستقیم بر روی جنین و ...

ادامه مطلب..

{/slide}

{slide=برگشت پذیری وازکتومی}

برگشت پذیری وازکتومی(Vasovasostomy)


با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی با یک عمل جراحی میکروسکوپی ساده آمار موفقیت بالای 80% است.

ادامه مطلب...

{/slide}

{slide=مشکلات جنسی}

عوارض شایع و چگونگی برخورد با آنها:

وازکتومی عارضه درازمدت قابل توجه و سیستمیک نداشته و عارضه­های احتمالی محدود به محل عمل­ می­باشد. این عارضه­ها شامل درد، سوزش و کبودی مختصر ناحیه عمل بوده که عموما بعد از حداکثر یک هفته برطرف می­شوند.

عوارض غیر شایع و چگونگی برخورد با آنها:

1- هماتوم

2- عفونت پوست ناحیه عمل و یا اپیدیدمواتورکیت عفونی

3- اپیدیدیمیت احتقانی و درد مزمن بیضه­ها

در صورت بروز هر یک از عارضه­های غیر شایع یاد شده، متقاضی باید به مرکز (مراکز) ارائه خدمت وازکتومی مراجعه کند.

موارد منع استفاده مطلق:

باید توجه داشت هیچگونه منع مطلقی در انجام وازکتومی وجود ندارد، اما در برخی شرایط وازکتومی باید با «احتیاط»، «تاخیر» و یا «ارجاع» به یک مرکز مجهز انجام گیرد. این موارد به شرح ذیل می­باشند:

موارد احتیاط:

مواردی هستند که خدمت وازکتومی برای متقاضی با احتیاط انجام می­شود. این موارد عبارت هستند از:

* آسیب اسکروتوم و یا سابقه عمل جراحی آن

* واریکوسل و هیدروسل بزرگ

* عدم نزول بیضه یک طرفه (وازکتومی در سمت نزول یافته انجام گرفته و اگر 3 ماه بعد از عمل در مایع منی اسپرم وجود داشته باشد وازکتومی سمت مقابل نیز باید انجام گیرد.)

* دیابت

پیوستها:

درمان انزال زودرس|درمان عدم نعوظ|درمان ناتوانی جنسی|وازکتومی|میکروپنیس|

{/slide}

{slide=اختلالات جنسی و طلاق}

عوامل مؤثر بر طلاق:

مقدمه

1-اعتیاد

2-الکل

3-دخانیات

4-قمار

5-ناهماهنگی طبقاتی

6-خودفریبی

7-ثروتهای بادآورده

8-محکومیت طولانی مرد

9-ناسازگاری و افسردگی­ها

10-دخالت دیگران

11-ازدواج­های غیررسمی و دور از عرف خانوادگی

12-سنت­ها، باورها، پندارهای غلط

13-عوامل اقتصادی

14-نقش سواد و آگاهی در ناسازگاری

15-عدم سازگاری با خویشاوندان

16-تدلیس و خیانت

17-سایر عوامل موثر بر طلاق

 

ادامه مطلب..

{/slide}

{tab=شاک ویو تراپی(درمانی نوین)}

 درمانی موثر با تکنیک آسان برای زودانزالی


 

مدت زمان فقط چند دقیقه


تعداد جلسات 2 تا 6 جلسه


فاصله بین جلسات درمانی 5 تا 10 روز


انزال زودرس درمان پذیر است...


ادامه مطلب ...

 

{tab=مشاوره جنسی}

 

اختلالات جنسی وروشهاو داروهای مناسب(Sex Counsulting)

بر طبق آمار در آمرﻴﻜﺎ از هر ده نفر مرد سه نفر و از هر ده نفر زن چهار نفر دارای مشکلات جنسی هستند.


مشکلات مردان شامل : انزال زودرس – اختلال در نعوظ – فقدان و يا کاهش ميل جنسی – انزال ﺩﻴﺭرس – سايز آلت تناسلی.

مشکلات زنان شامل : فقدان و يا کاهش ﻤﻴﻝ جنسی – مقاربت دردناک – اسپاسم عضلات صاف دهانه واژن – فقدان ارگاسم.

در ايران يکی از علل شايع مشکلات جنسی خجالت، شرم و حيا و عدم پرسش از پزشکان آگاه می باشد که در برخی افراد، بيماری به صورت مزمن شده و درمان آن نيز مشکلتر است و کسانيکه در ابتدای ازدواج يا قبل از آن تحت مشاوره قرار می گيرند موفق ترند.


دکتر سعید محمدزاده:


آدرس مطب:

تهران ، میدان رسالت ، ابتدای خیابان سمنگان ، پلاک 570


تلفکس: 77455812 -77806668


همراه: 09121464661

{/tabs}