تأثیرات منفی و مخرب تماشای تصاویر و فیلمهای غیراخلاقی

تأثیرات منفی و مخرب تماشای تصاویر و فیلمهای غیراخلاقی


آیا دیدن فیلمهای غیر اخلاقی یک کلاس آموزشی برای رابطه جنسی ما در آینده با همسرمان است؟

هر فیلم از چند بخش تشکیل شده یک فیلمنامه، یک کارگردان، چند بازیگر و چند فیلمبردار و ...  و البته در کنار اینها یک  منشی صحنه نیز وجود دارد.اکثر فیلمهای سکسی از سوی کشورهای اروپایی همچون فرانسه ایتالیا و ... می­باشد. البته برخی کشورهای عربی نیز به این سمت و سو کشیده شده ­اند. اما بهتر است توجه شود که ساخت اینگونه فیلمها هم همان ابزارهای سایر فیلمها را نیاز دارد. یک فیلنامه تهیه می شود و نقش­آفرینان این فیلمنامه در سکانسهای مختلف باید صدا و حرکاتی که در فیلمنامه درج شده است را  به اجرا گذارند. شاید به نظر شما در اینگونه فیلمها دو نفری که در حال انجام رابطه جنسی هستند واقعا دارند این رابطه را بر حسب میل خود انجام میدهند اما بهتره سری به پشت صحنه این فیلمها زده شود که برای گرفتن یک صحنه تحریک­آمیز برداشتهای مختلفی انجام میگیرد. شاید طرفین سه روز برای ساخت یک رابطه جنسی تلاش کنند تا مطابق فیلمنامه پیشروی کنند وقتی از یکی از بازیگران  مشهور مرد  اینگونه فیلمها سوالی پرسیده شد  که آیا واقعا  انجام حرکات بر عهده شماست در پاسخ  گفت حتی کوچکترین حرکتها و حرفها و حالات در فیلنامه قید شده و مگر با نظر کارگردان در صحنه یا فیلنامه تغییری ایجاد شود و ما فقط بازیگریم. در حین انجام فیلم گاهی مجبوریم مواد غذایی یا پروتیئنی خاصی مصرف کنیم مدام برداشتهای مختلف گرفته میشود و من فکر میکنم بازیگری در اینگونه فیلمها سختر از سایر فیلمهاست. جالبتر اینکه پخش اینگونه فیلمها برای شبکه­ های داخلی اصلی ممنوع می­باشد و تنها شبکه­های خصوصی یا محلی مجاز به پخش اینگونه تصاویر هستند و البته شبکه­های ماهواره­ای محدودیتی ندارند.

اما در ایران اگر از یک مرد یا زنی بپرسیم در سکس چه کارهایی انجام میدهند به زور 4 تا حرکت جنسی و حالت سکسی رو که یا تو گوشی موبایل دیده یا از فیلمهای غیر اخلاقی و اینترنت دیده نام میبره و در همین حد خودش رو راضی نگه میداره اما در همان کشورهایی که این فیلمها ساخته میشود فیلمهای اموزشی نیز ساخته میشود. سازندگان این فیلمها فقط به دنبال کسب تجارتی سودمند هستند و انحرافات فکری دیگر جوامع. پس تماشای فیلمهای غیر اخلاقی را به منظور آموزش سکس برداشت نکنید.

تقریباً 90 تا 95 درصد افراد با دیدن فیلمهای  غیر اخلاقی تحریک می­شوند که البته اگر یکبار پشت صحنه­ای از این فیلمها ببینند دیگر تحریک نمی­شوند چون میدانند که همه صداها، حالات و حرکات بر اساس فیلمنامه پیشروی میکند. وقتی فردی تحریک شود هورمونهای جنسی آن برانگیخته می­شود در این صورت عطش جنسی آنها بیشتر می­شود. تماشای مکرر این تصاویر بر روح و روان انسان تاثیرگذار است چرا که وجود غریزه جنسی عاملیست طبیعی و البته مقدس. اما با تماشای اینگونه تصاویر تنها باعث تحریک قوای جنسی خود شده­ایم و نهایتاً به دنبال تخلیه و آزادسازی غریزه خود می­رویم. تاثیرات روانی این اینگونه تصاویر برخی مواقع به قدری است که می­تواند انسان را از خود بیخود کرده و نهایتاً پدیده تجاوز و یا روابط نا مشورع در جامعه گسترش یابد.

پیوست ها:


درمان زود انزالی|درمان میکرو پنیس|برگشت وازکتومی|متخصص وازکتومی|دکتر مجرب درمان زود انزالی|


چاپ   ایمیل