زناشويي|دلایل اهمیت رابطه زناشویی|رابطه زناشویی

 زناشوييروابط زناشویی

بسیاری از زوجهای جوان به دلیل عدم آشنایی و در پاره ای از موارد نبود آگاهی کافی درباره نحوه برخورد با روابط زناشویی و عاطفی بین همسران ، با مشکلاتی

مواجه هستند، که متاسفانه این مشکلات در برخی از موارد تبدیل به بحران های خانوادگی می گرد که آثار آن در معضلاتی همچون افزایش آمار طلاق در جامعه ، تنوع طلبی جنسی و.... قابل مشاهده می باشد. در این موارد زوج ها نیاز به مشاور یا آموزش دارند که میتوانند به یک متخصص مراجعه نمایند .

دکتر محمد زاده در این زمینه متخصص بوده و مشکلات زوج ها را با راهکار هایی حل مینماید . بسیاری از رفتارهای ما در اثر آموزش و یادگیری جهت دهی مناسب پیدا می کند.

نارضایتی جنسی از روابط زناشویی

منظور از اختلاف در میل جنسی و روابط زناشویی وضعیتی است که شدت کاهش اشتیاق جنسی در یکی از زوج ها از دیگری بیشتراست. اگر به این اختلاف به اندازه کافی توجه نشود، کم کم حالت غیر عادی به خود می گیرد و به سرد شدن ارتباط زناشویی زوج ها می انجامد. از این رو، شما باید پیرامون روابط زناشویی بیش از پیش اطلاعات به دست آورید.

درباره خواسته های خود در روابط زناشویی با هم گفت و گو کنید

شما باید بتوانید درباره مسائل زناشویی به راحتی با هم صحبت کنید. اغلب زوج ها در بیان مناسب خواسته های خود در روابط زناشویی شان مشکل دارند. آنان به طور معمول درباره این موضوع چیزی نمی گویند یا به شیوه منفی آن را بیان می کنند که خود راه گفت و گو را می بندد.

برای روابط زناشویی قرار داد بنویسید و از آن پیروی کنید

شما و همسرتان گفت و گو های مثبتی درباره خواسته های خود را نسبت به خواسته های یکدیگر متعهد می دانید. اکنون زمان آن رسیده است که بر اساس پیشنهاد دکتر محمد زاده قراردادی در این زمینه داشته باشید.
برای این که قرار داد نتیجه بخش باشد، در ابتدا خواسته های کمتری در روابط زناشویی مطرح کنید.

زبان ابراز عشق همسرتان را یاد بگیرید

دکتر محمدزاده  برای زوج هایی که اشتیاق کم یا زیادی به روابط زناشویی دارند، پیشنهادهای ویژه ای دارد. یادگرفتن زبان ابراز عشق یکدیگر، در راس فهرست پیشنهادهای او قرار دارند. او معتقد است این کار برای نفوذ به قلب آن چه که باعث بیدار شدن این میل در همسرتان می شود، از خریدن کادو و شکلات خریدن و گل رز هدیه دادن، نافذ تر عمل می کند.

زبان ابراز عشق همسرتان را یاد بگیرید

دکتر محمد زاده برای زوج هایی که اشتیاق کم یا زیادی به روابط زناشویی دارند، پیشنهادهای ویژه ای دارد. یادگرفتن زبان ابراز عشق یکدیگر، در راس فهرست پیشنهادهای او قرار دارند. او معتقد است این کار برای نفوذ به قلب آن چه که باعث بیدار شدن این میل در همسرتان می شود، از خریدن کادو و شکلات خریدن و گل رز هدیه دادن، نافذ تر عمل می کند.

شما عزیزان یتوانید در صورت مشاوره بیشتر به حل مشکلات زناشویی  مطب دکترمحمد زاده مراجعه نمایید .
ادرس: تهران ، میدان رسالت ، ابتدای خیابان سمنگان ، پلاک 570
تلفن: 77455812 -77806668

 


چاپ   ایمیل