روش خوراکی بزرگ کردن آلت روغن بیگر

اهداف

1)ایجاد محیط غنی از مواد غذایی خاص برای تقویت جنسی و در اختیار نهادن کلیه عناصر و موادیکه برای رشد آلت لازم است.

2)ازدیاد خون ورودی به آلت جنسی و حفظ مقدار خونرسانی به آلت تا آلت ضمن برطرف سازی ضعفهای انباشته شرده بیش از معمول مواد غذایی لازم برای رشد را دریافت دارد تا هیچ ایراد و نقصی در روند رشد و بزرگ شدن کلفتی و طول آلت وجود نداشته باشد.

مصرف روغن بیگر همراه با مکمل پودر جینسینگ h-40 در حد کمال توصیه شده است. این دو محصول با انجام هم­افزایی و سینرژی خواص و کارکرد یکدیگر را تقویت میکنند. این یک راه تضمینی برای بزرگ کردن آلت و حل تمام مشکلات جنسی اعم از زودانزالی (زودارضایی، انزال زودرس)، مشکلات نعوظ و شق نشدن آلت و عدم توانایی آلت برای حفظ سختی خود ونیز مشکلات میل و لذت جنسی و انگیزش جنسی و کمبود اسپرم با تقویت اسپرم­سازی است.

بیگر یک افزایش دهنده پمپاژ خون به آلت است که نه تنها خونرسانی را تقویت میکند از خواص طیعی عصاره­های گیاهی مخصوص به خود برای ایجاد تقویت موضعی نیز بهره می­برد. پمپاژ خون تا اندازه­ای بالا میرود که حالت دم کردگی و افزایش قطر رگهای خون­رسان به آلت به آسانی قابل رویت می­شود و رگها افزایش قابلیت دایمی می­یابند و دیگر ضعف خونرسانی وجود نخواهد داشت.

عصاره و روغن 20 گیاه دارویی اختصاصی و ویژه از جمله گیاه معجزه­گر براکس روغن گیاهی بیگر را تشکیل میدهند که با مصرف موضعی می­توانند موجبات حجیم­تر شدن آلت را به شکل دایمی فراهم آورند. هیچگونه تغییری در فشار خون و شدت ضربان قلب ایجاد نمی­نماید. افراد دارای مشکل فشارخون و چربی غیرمجاز خون و قند خون و حتی بیماران قلبی نیز میتوانند با اطمینان کامل از آن استفاده نموده و بهره­مند گردند.

ادامه مصرف روغن بیگر در عرض کمتر از چهار هفته حالت افزایش قطر و کلفتی رگها را به حداکثر می­رساند و رگهای آلت رشد یافته و بصورت برآمده­تر و قطورتر از قبل میشود. رگهای خونی منتهی به آلت تناسلی و سیستم جنسی با افزایش مقدار انتقال خون وظیفه افزایش دادن تغذیه اندام را به خوبی به انجام میرسانند.

بالا رفتن مقدار خون ورودی به آلت تناسلی مرد به شکل مستقیم تغذیه سلولی را افزایش داده و چند کار عمده و تأثیرگذار بر روند رشد و افزایش کلفتی و درازای آلت را به انجام میرسانند که هریک از این کارکردها عاملی تعیین کننده و ضروری به حساب می­آیند.

1)درصد قابل توجهی از حجم آلت تناسلی را رگهای خونی تشکیل میدهند که هرگونه رشد در آنها قطر مستقیم آلت را حجیم و قطور می­کند و این تغییر فیزیکی وضعیت پایه و ماندگار دارد و غیرقابل بازگشت خواهد بود.

2)تأثیر مستقیم تغییر در سایز رگهای خونی و بالابردن خونرسانی به موضع مردانه افزایش تغذیه سلولها را موجب می­گردد و تغذیه مستمر و قوی هرگونه کمبود و ضعف را از بین میبرد. عمده­ترین نقش ضعف­زدایی از اندام تناسلی ایجاد مساعدترین وضعیت برای آغاز رشد و افزایش در حجم و طول آلت است.

3)خونرسانی پرشدت موجب ترمیم هرگونه آسیب قابل بازگشت می­شود و اشکالات مانع را از سر راه برمی­دارد. سیستم جنسی با افزایش جریان خون ریکاوری و بازآوری می­شوند و این نوپروری عامل اصلی تقویت کارکرد غدد الحاقی جنسی است. تقویت غدد الحاقی باعث میشود تا سیستم جنسی و تناسلی بدون هیچ عامل کندکننده­ای به کار خود ادامه دهند.

4)با بالا بردن مقدار خونرسانی در آلت حوضچه­های خونی (حوضچه­های اسفنجی آلت) موجود در آلت تناسلی افزایش ظرفیت پیدا نموده و خون بیشتری را در خود حبس می­نمایند که عمده­ترین افزایش سایز به این خاصیت بستگی دارد. (حوضچه­های خونی همانند بادکنک به هنگام نعوظ خون را در خود جمع نموده و آلت حالت سختی و بزرگی به خود می­گیرد).

پیوستها:


درمان انزال زودرس|درمان عدم نعوظ|میکروپنیس|درمان ناتوانی جنسی|متخصص وازکتومی|برگشت وازکتومی